مهر

سنگ های ماه تولد مهر

سنگ های ماه تولد مهر

سنگ هایی همچون اوپال ، لاجورد ، زبرجد ، یاقوت کبود و عقیق  از سنگ های متولدین مهر ماه می باشد . این سنگ ها بیشترین مقدار ارتباط با ستاره های نجومی را دارند . متولدین مهر ماه با استفاده از سنگهای ماه تولد خود می توانند انرژی کائنات را به خوبی به خود جذب کنند . اکنون می خواهیم به شرح خواص برخی از این سنگ ها بپردازیم :

خواص سنگ اوپال : این جواهر جادویی اصلی ترین و مهمترین سنگ ماه تولد مهر می باشد . سنگ نیمه شفاف و ارزشمند اوپال باعث افزایش خلاقیت و تقویت حافظه می شود . جواهر گران بهای  اوپال در رنگ های جذاب رزگلد ، سفید و مشکی یافت می شود . استفاده از این نوع سنگ برای مقابله با بیماری ها بسیار مفید واقع می شود و باعث ایجاد انگیزه برای افرادی که دچار بیماری های تهدید آمیز هستند ، می شود . استفاده از این سنگ خوشبختی و شادی را برای فرد استفاده کننده به ارمغان می آورد .

خواص سنگ لاجورد : از این جواهر آبی رنگ برای تسکین و درمان سردرد از گذشته تا امروز استفاده شده است . از دیگر فواید و خواص این سنگ می توان به درمان فشار خون بالا نیز اشاره کرد . این گوهر هماهنگ کننده انرژی های بیرون و درون بدن می باشد . استفاده از این سنگ کمک به ایجاد صلح و دوستی می کند .

برای آشنایی با خواص سایر سنگ ها همچون زبرجد و یاقوت کبود می توانید به قسمت های قبل مراجعه کنید .

سنگ متولدین ماه مهر و آبان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *