مرداد

سنگ های ماه تولد مرداد

سنگ های ماه تولد مرداد

سنگ های متولدین مرداد ماه شامل زبرجد ، اونیکس ، عقیق سلیمانی سیاه ، بلور کوراتز ، توپاز طلایی ، الماس و تورمالین می شود . در صورت استفاده متولدین ماه مرداد از هر یک از این سنگ ها به خواص این سنگ‌ ها دست می یابند و می‌توانند غیر ممکن ها را ممکن سازند . که اکنون به شرح برخی از خواص این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ زبرجد : این گوهر درخشان و قیمتی مهمترین سنگ ماه تولد مرداد می باشد . استفاده از زبرجدباعث نیرو بخشیدن به قلب و تقویت آن می شود . همچنین باعث از بین رفتن ناراحتی های قلبی می شود . این سنگ احساس ناراحتی ، افسردگی و اندوه را از بین می برد و روشن بینی و عشق را جایگزین آن می کند . استفاده از این سنگ باعث تصفیه و ایجاد تعادل در جسم فیزیکی انسان می شود .

خواص سنگ تورمالین : تورمالین یکی از زیباترین سنگ های متولدین ماه مرداد می باشد . تورمالین در رنگ های سبز ، صورتی ، قرمز و در موارد کمیاب بنفش یافت می شود . از خواص تورمالین سبز ، می توان به ایجاد نوعی آرامش و نوعی تعادل در ذهن اشاره کرد . سنگ تورمالین سبز  به عنوان یک درمان کننده قوی برای انواع بیماری های قلبی ، فشار خون و آسم می باشد . از خواص تورمالین صورتی ، قرمز و بنفش می توان به تقویت از خودگذشتگی و تقویت بینش انسان اشاره کرد . همچنین استفاده از این سنگ گران بها باعث از بین بردن استرس ، اندوه و نگرانی می شود و عشق را در انسان تقویت می کند .

خواص سنگ اونیکس : سنگ اونیکس برای افرادی که قصد ترک عادات بد خود را دارند بسیار توصیه می شود . همچنین استفاده از این سنگ به ورزشکاران توصیه می شود چرا که باعث افزایش نیروی فیزیکی بدن می شود .

خواص سایر سنگ ها از جمله الماس و توپاز طلایی در قسمت های قبل به صورت کامل گفته شده است که با مراجعه به قسمت های قبل می توانید با خواص این سنگ ها به صورت کامل آشنا شوید .

سنگ متولدین ماه مرداد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *