شهریور

سنگ های ماه تولد شهریور

سنگ های ماه تولد شهریور

سنگ های متولدین شهریور ماه شامل یاقوت کبود ، یشم سبز ، جاسپر ، لاجورد  ، کارنلین ، عقیق خزه ای ، سیترین و زیرکن می شود . از میان این سنگ ها ، یاقوت کبود اصلی ترین سنگ ماه شهریور می باشد . و مابقی سنگ های فرعی ماه شهریور محسوب می شوند . هریک از این سنگ ها انرژی های کیهانی قوی دارند که این انرژی را به فرد استفاده کننده منتقل می کنند . که اکنون به شرح برخی از خواص این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ یاقوت کبود : بهترین و اصلی ترین سنگ ماه تولد شهریور ، یاقوت کبود می باشد . استفاده از این سنگ باعث ایجاد امنیت در افراد می شود . این جواهر زیبا ، قصه و افکار منفی و شیطانی را از انسان دور می کند و همچنین به همراه داشتن یاقوت کبود شرح دشمنان را از انسان به صورت کامل دور می کند و فکر انسان را راحت می کند . این سنگ شفابخش ، تقویت کننده حافظه ، فزاینده برکت و استحکام بخش عشق می باشد .

خواص سنگ یشم سبز : سنگ یشم سبز یا جید ، یکی از سنگ های بسیار زیبای این ماه می باشد که دارای ساختار و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد . سنگ یشم سبز برای فرد استفاده کننده ثروت ، طول عمر ، خودکفایی و روشن فکری به ارمغان می آورد و ذهن را از تنش های روزمره به دور می کند . از دیگر خواص این سنگ می توان به ایجاد خوش شانسی برای افراد و جذب دوستی اشاره کرد .

خواص سنگ کارنلین : این سنگ جادویی برای از بین بردن افسردگی و جایگزینی آرامش بسیار کاربردی است . همچنین افکار منفی و شیطانی را از انسان دور می کند . و به تعادل انرژی در بدن بسیار کمک می کند .

خواص سنگ عقیق خزه ای : عقیق خزه ای یا عقیق شجر یکی از ارزشمند ترین عقیق ها می باشد که باعث افزایش برکت در زندگی انسان ها و برآورده شدن نیازهای وی می شود . این جواهر جادویی با عکس از بین رفتن غم و اندوه از زندگی فرد می شود و همچنین باعث ایجاد انرژی برای کار در افراد می شود . عقیق شجر از گذشته تا امروز نماد ثروت است و همچنین طول عمر فرد استفاده را به همراه دارد .

خواص سایر سنگ ها از جمله جاسپر و سیترین در قسمت های قبل به صورت کامل اشاره شده است . با مراجعه به قسمت های قبل می توانید با خواص این سنگ ها به صورت کامل آشنا شوید . همچنین برای آشنایی با خواص سنگ لاجورد می توانید به سنگ های متولدین مهر ماه مراجعه کنید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *