دی

سنگ های ماه تولد دی

سنگ های ماه تولد دی

از سنگ های ماه دی می توان به سنگ های گارنت ، یاقوت سرخ ، عقیق ، لاجورد و اونیکس اشاره کرد . سنگ های متولدین دی ماه انرژی خود را از سیاره زحل می ‌گیرند و این انرژی عظیم را در اختیاز متولدین این ماه قرار می دهد . که به شرح خواص این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ گارنت : سنگ گارنت اصلی ترین و مهم ترین سنگ ماه تولد دی می باشد . این سنگ به عنوان یک تصفیه کننده خارق العاده محسوب می شود و خون ، قلب و ریه را به صورت کامل تصفیه می کند . سنگ فوق العاده گارنت به جذب ویتامین های ضروری بدن کمک می کند . سنگ گارنت فزاینده اعتماد به نفس در افراد است . این سنگ یک محافظ عالی در مقابل تمامی انرژی های منفی می باشد و انرژی های مثبت را جایگزین آن می سازد . از دیگر خواص سنگ گارنت می‌توان به خاصیت ضد افسردگی آن اشاره کرد . همچنین به همراه داشتن این سنگ ، از پیشرفت سرطان در مراحل ابتدایی آن ، جلوگیری می کند ،

خواص سنگ عقیق : عقیق نماد شفا بخشی و بخت آوری محسوب می‌ شود . سنگ عقیق به عنوان پاکسازی قلب و عروق می باشد و همچنین به جریان و گردش خون بسیار کمک می‌کند . سنگ عقیق باعث تقویت حافظه و افزایش تمرکز فرد می‌ شود . این سنگ شفا بخش ، به درمان بی خوابی و داشتن خوابی راحت کمک می کند و تاثیرات آرامش بخشی فوق العاده بر روی افراد دارد .

برای آشنایی کامل خواص سایر سنگ ها که شامل یاقوت سرخ ، لاجورد و اونیکس ، می توانید به قسمت های قبل مراجعه کنید .

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *