خرداد, سنگ ماه تولد

سنگ های ماه تولد خرداد

سنگ های ماه تولد خرداد

سنگ هایی همچون مروارید ، سنگ ماه ، یاقوت سفید ، سیترین ، چشم ببر ،زمرد ، الکساندریت و کریزوپراس ، سنگ های متولدین ماه خرداد می باشد . که به شرح حواص برخی از این سنگ ها می پردازیم . استفاده از هریک از این سنگ ها باعث ایجاد تعادل روحی و روانی در متولدین ماه خرداد می شود و همچنین باعث منتقل شدن انرژی به بدن افراد می شود . که اکنون به شرح خواص برخی از این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ مروارید : سنگ مروارید مهمترین سنگ ماه تولد خرداد محسوب می شود . مروارید به دو صورت یافت می شود . یکسری از مروارید ها به صورت طبیعی در دریا یافت می شوند و سایر مروارید ها به صورت پرورشی به وجود می آیند . از میان مروارید ها ، مروارید هایی که به صورت طبیعی در طبیعت یافت می شوند ، به علت وجود املاح معدنی ، انرژی بیشتری دارند و موجب انرژی درمانی در افراد می شوند . استفاده از مروارید موجب آزاد شدن انرژی درونی افراد می شود و همچنین سنگ مروارید انرژی های منفی درون افکار انسان را به خود جذب می کند .

خواص سنگ ماه : سنگ ماه یا مون استون ، انرژی خود را از سیاره ماه می گیرد و برای خنک کردن و آرامش بخشیدن به انسان مورد استفاده قرار می گیرد . این جواهر مقدس باعث پیشرفت روح انسان می شود و باعث ایجاد وحدت میان زن و مرد می شود . گفته شده است که این سنگ برای درمان بیماری صرع و درمان بیماری جانو بسیار مفید است .

خواص سنگ چشم ببر : از خواص سنگ چشم ببر برای متولدین ماه خرداد می توان به از بین بردن ترس و استرس ، از بین بردن بیماری فشار خون بالا ، از بین بردن مشکلات قلبی و عروقی و از بین بردن و یا بهبود تنگی نفس و آسم ، اشاره کرد . و همچنین استفاده از این سنگ باعث ایجاد تمرکز ذهنی در اشخاص می شود .

خواص سنگ الکساندریت : جواهر نادر و گران بهای الکساندریت باعث تقویت عشق ، صداقت ، وفاداری ، افزایش طول عمر ، تقویت اراده می شود . همچنین این سنگ خوشبختی ، شادی و عشق را به خود جذب می‌ کند .

خواص سنگ سیترین : سنگ سیترین نمایانگر صلح و دانش می باشد که بر نوع است . نوع اول ، سنگ های سیترین روشن هستند که باعث روشن شدن آگاهی افراد می شود . نوع دوم ،  سنگ های سیترین تیره هستند که باعث دور شدن از افکار شیطانی و افکار منفی از انسان می شود . همچنین باعث ایجاد آرام و قرار در افراد می شود .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *