تیر, سنگ ماه تولد

سنگ های ماه تولد تیر

سنگ ماه تولد تیر

سنگ های متولدین تیر ماه شامل ۴ سنگ یاقوت سرخ ، زمرد ، اوپال ، سنگ ماه و مروارید می باشد . یاقوت سرخ اصلی‌ ترین سنگ متولدین تیر ماه می باشد و سایر سنگ ها ، سنگ های فرعی متولدین این ماه است . هر یک از این سنگ ها از قدرت های نجومی بسیار بالایی برخوردار هستند که به انرژی درمانی افرادی که از این سنگها استفاده می کنند ، کمک بسیاری می کند . در اینجا به شرح خواص این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ یاقوت سرخ : سنگ یاقوت سرخ یکی از ارزشمندترین و سخت ترین سنگ های شناخته شده در طبیعت می باشد که مهمترین سنگ ماه تولد تیر می باشد . این جواهر گران بها به بخت آوری مشهور می باشد . برای این منظور بر روی انواع تاج ها و انواع زیورآلات تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد . این سنگ روحانی برای قلب و جریان خون بسیار مفید می باشد . همچنین با عکس نیرو بخشی به سیستم ایمنی بدن و از بین برنده بی حسی از بدن می شود . به همراه داشتن این سنگ به داشتن زایمانی ساده بسیار کمک می کند .

خواص سایر سنگ های متولدین ماه تیر در قسمت های قبل به صورت کامل شرح داده شده است . با مراجعه به قسمت های قبل می توانید با خاصیت های سنگ های زمرد ، سنگ ماه و مروارید را به صورت کامل آشنا شوید . همچنین سنگ اوپال اصلی ترین سنگ متولدین ماه مهر می باشد . با مراجعه به سنگ های متولدین مهر ماه می توانید با خواص آن آشنا شوید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *