آذر

سنگ های ماه تولد آذر

سنگ های ماه تولد آذر

از سنگ های متولدین ماه آذر می توان به فیروزه ، توپاز زرد و آبی ، یاقوت سرخ و زرد ، آمتیست و بریل اشاره کرد . سنگهای ماه آذر انرژی خود را از سیاره مشتری می‌گیرند و به متولدین آذر ماه منتقل می کنند . اکنون به شرح خواص این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ فیروزه : سنگ فیروزه  مهمترین سنگ ماه تولد آذر  می باشد . این جواهر گرانقدر به آسان شدن عمیق‌ترین افکار بسیار کمک می کند . استفاده از این سنگ موفقیت در قدرت به دنبال دارد و باعث دور ماندن از افکار شیطانی و افکار منفی می شود . سنگ فیروزه انسان را از فقر دور و خرسندی را جایگزین آن می کند . استفاده از سنگ فیروزه به بیداری نیرو و انرژی های درونی بدن کمک می کند و بسیاری از امراض همچون سردرد ، میگرن و دردهای عضلانی و استخوانی را از بین می برد .

خواص سنگ اشک آپاچی : این سنگ نوعی از سنگ آبسیدین می باشد . سنگ اشک آپاچی برای از بین بردن غم و اندوه و همچنین کاهش اضطراب و استرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین فرد استفاده کننده از این سنگ را بخشنده می سازد . این سنگ باعث جذب ویتامین ها به ویژه ویتامین های C  و D می شود .

خواص سنگ یاقوت زرد : این سنگ از محبوبیت بسیاری درمیان سنگ ها برخوردار است . یاقوت زرد می‌بایستی بر روی انگشتر کار گذاشته شود و به انگشت اشاره پوشیده شود تا اثر آن به بیشترین حد ممکن برسد . استفاده از یاقوت زرد باعث رسیدن به ثروت ، رفاه ، شهرت و موفقیت می شود .

خواص سنگ توپاز آبی : سنگ توپاز آبی یکی از زیباترین جواهرات می باشد و از محبوبیت بالایی برخوردار است . استفاده از توپاز آبی باعث تقویت توانایی های روانی و همچنین تقویت توانایی های کلامی می شود و  استفاده از این سنگ موجب افزایش تمرکز بر روی امور خارجی می ‌شود .

برای آشنایی با خواص سایر سنگ ها همچون یاقوت سرخ ، بریل و توپاز زرد می توانید به قسمت های قبل مراجعه کنید . همچنین برای آشنایی با خواص سنگ آمیتیست که اصلی‌ترین سنگ ماه بهمن محسوب می شود ، می توانید به قسمت سنگ متولدین بهمن مراجعه کنید .

سنگ های ماه های تولد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *