سنگ ماه تولد, فروردین

سنگ‌ ماه فروردین

سنگ های ماه تولد فروردین

سنگ هایی همچون الماس ، جاسپر ، گارنت ، توپاز زرد ، آکومارین ، سنگ خون ، عقیق سرخ و یاقوت سرخ ، سنگ های متولدین فروردین ماه می باشد ، که به شرح ویژگی بعضی از این سنگ ها می پردازیم :

خواص سنگ الماس : سنگ الماس مهمترین سنگ ماه تولد فروردین می باشد . الماس یکی از گران بها ترین و زیباترین گوهر های موجود در طبیعت می باشد . سنگ الماس از سیاره مریخ انرژی دریافت می‌کند و به فرد استفاده کننده منتقل می‌کند . این سنگ درخشان در رنگ های متفاوتی از جمله بی رنگ ، سفید ، آبی ، زرد و صورتی (کمیاب) موجود می باشد . استفاده از این سنگ موجب محبت در میان زوجین می شود . همچنین قدرت اراده و انتخاب را بالا می برد . این گوهر باعث دور شدن افسردگی و ناراحتی از بدن افراد می‌شود و همچنین موجب تقویت حافظه می شود .

خواص سنگ جاسپر : جاسپر خواص آرامش بخشی زیادی دارد و موجب تعادل روح و روان انسان می شود . استفاده از این سنگ بردباری انسان را افزایش می‌دهد و افکار شیطانی را از انسان دور می کند .

خواص سنگ توپاز زرد : این گوهر زرد رنگ متحد کننده نیروهای هستی است و موجب ایجاد آرامش و انرژی درمانی می‌شود . این سنگ زیبا به عنوان یک ابزار درمانی احساسات می باشد . استفاده از توپاز زرد باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود و همچنین ترس و استرس را از افراد به دور می‌کند .

خواص سنگ آکومارین : آکومارین برای تبدیل دشمنی ها به دوستی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد . این سنگ زیبا باعث احیای عشق بین زوجین می‌شود . این سنگ ، سنگ اصلی متولدین ماه اسفند می باشد و برای آشنایی کامل با ویژگی های آن می توانید به قسمت سنگ های متولدین ماه اسفند مراجعه کنید .

سنگ متولدین ماه فروردین

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *