پیشگفتار, معرفی شایا گالری

پیشگفتار

طرح ارائه شده به وزارت صمت برای اخذ پروانه تولید و فروش انحصاری در حوزه طلا و جواهر از سوی شرکت شایا دریاس آیریای کیش

جمع آوری و تنظیم  اسفندماه ۱۴٠٠

مجری طرح: هوشنگ هوشنگی 

طراح اصلی: موسسه شدو

مشاور: آقای دکتر رامین علوی

سرمایه گذاران: خرید سهام آزاد

نوع شرکت: سهامی خاص

سقف عاملیت فروش در سطح کشور: سی نمایندگی مجاز

 

🌟

 

پیشگفتار

دنیای امروز دنیای نوآوری و خلاقیت است 

صرف نظر از کپی کارهای تجاری و انتقادهای وارده به آن همیشه کمپانی های مرجع کیلومتر ها با رقبای خود در تجارت به واسطه همین نوآوری فاصله دارند.

اما پیش از ورود به مقوله چیدمان طرحمان نظریات خاص ارائه شده برای ظهور در عرصه بازرگانی ابتدا به ساکن می بایست به معرفی صنعت طلا و جواهر در دنیای روز بپردازیم .

طلا و جواهر صنعتی بسیار مهم در تجارت جهانی، از دیرباز پشتوانه مالی خزانه کشورها و در مراتب کوچکتر پشتوانه خانواده ها بوده است تا جائیکه در جنگ های جهانی عامل اصلی زنده ماندن بسیاری از مردم در روزگار سخت پیش آمده و پس از جنگ برای امرار معاش آنها در آن شرایط اسف بار بوده است .

طلا بعنوان مرجع اصلی همچنین پشتوانه پول کشورها و همچنین دلار در خزانه بانک مرکزی آمریکاست و در چاپ اسکناس های کاغذی به طلای موجود همواره دولت ها تکیه می نمایند .

در کنار این فلز گرانبها سنگ های گرانقیمت هم حائض اهمیت هستند .

امروزه با روشن شدن خواص علمی سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی بر روی بدن انسان و بهبود امراض داخلی در تمام کشورها بیش از طلا در میان مردم حالا سنگ ها دارای اهمیت ویژه ای هستند تا جائیکه در اروپا و آمریکا حالا سنگ ها نقش پر رنگ تری نسبت به فلزات گرانبها چون طلا را ایفاد می نماید .

در واقع سنگ ها از نظر نوع در طبیعت از دیرباز بسیار دارای تنوع زیادی هستند و هر روز شاهد ظهور این ماده طبیعی معدنی ارزشمند از دل خاک و معادن عظیم سنگ های گران قیمت هستیم و بشر چندین هزار سال به پرستش سنگ و بت های سنگی بواسطه انرژی قدرتمند کائنات می پرداخته است .

باید گفت مقوله سنگ بعنوان یک فرهنگ با انرژی و خواص درمانی فوق العاده خود در ایران هنوز برای اقشار عمومی جا نیفتاده است و مردم اهمیت آنرا تا کنون به وضوح لمس ننموده اند در آینده یکی از اهداف ما برگزاری کلاس ها و همایش های متعدد برای شناساندن این مهم با ثبت یک موسسه فرهنگی در کنار کمپانی شایا گلد گالری است .

بنابراین یکی از دلایل ورود ما بدین صنعت فرهنگ سازی در این راستا برای شناساندن این دستاورد به مردم کوچه و بازار داخل کشور است .

امید است با تبلیغات علمی موثر در آینده نزدیک با نوآوری ها و طرح های در حال اجرایمان شاهد حضور جواهرات جدید با خواص درمانی و زیبائی ظاهری چشم گیر باشیم

از این رو با جمع آوری سنگ های گرانبها از سراسر دنیا کمپانی شایا گلد گالری قصد دارد با ارائه جواهرات خاص دست ساز در طرح مذکور با روش های نوین و به روز جهانی گامی نو و محکم در این صنعت بردارد .

طرح مذکور با اعطای نمایندگی و واگذاری سهام به عموم مردم عزیز در سراسر ایران در آینده شروع شده و با پیش بینی ها و تحقیقات انجام شده فلز گرانبها چون طلا با آمیختگی خاص بصورت دست ساز برای ارائه به خانواده های ایرانی در حال طراحی و ساخت است و همگان در آینده می توانید از طریق فضای مجازی و نمایندگی های سراسر کشور کمپانی شایا گلد گالری به سهولت و با آسان ترین روش ها این کالای ارزشمند همانند برندهای معتبر بین المللی در اختیار اقشار عمومی کشورمان قرار گیرد .

با سپاس

هوشنگ هوشنگی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *