بهمن

سنگ های ماه تولد بهمن

سنگ های ماه تولد بهمن

سنگ های آمتیست ، گارنت ، جاسپر زرد ، عقیق سبز ، فیروزه ، سوژیلیت و اوپال می باشد . این سنگ ها انرژی عظیمی از سیاره ی اورانوس دریافت می کنند که آن را در اختیار متولدین بهمن ماه قرار می دهند . اکنون می خواهیم به شرح خواص این سنگ ها بپردازیم :

خواص سنگ آمیتیست : سنگ آمیتیست اصلی ترین و مهم‌ترین سنگ ماه تولد بهمن می باشد . از سنگ آمیتیست برای پاک سازی روانی استفاده می شود . این سنگ به تعادل سطوح انرژی در بدن افراد کمک می کند . افرادی که قصد ترک عادات بد خود را دارند می توانند از این سنگ استفاده کنند تا ترک عادات برایشان سهل شود . سنگ آمیتیست باعث آرامش روانی افراد می شود و از کسانی که خوابی آشفته دارند کمک می کند تا خوابی آرام داشته باشند .

خواص سنگ جاسپر زرد : در صورت استفاده از جاسپر زرد ، فرد می تواند از انرژی خورشید استفاده کند و شور و نشاط را وارد زندگی خود کند . جاسپر زرد ترس ، استرس و اضطراب را کاهش می دهد و آرامش و ذهنی پاک و آرام را به شما هدیه می دهد . جاسپر زرد را می توان با آدرنالین تشبیه کرد چرا که انرژی بدن و ذهن را تقویت می کند و باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین انرژی های بدن می شود . سنگ جاسپر ، خوشبختی را برای صاحب خود به ارمغان می آورد .

خواص سنگ سوژیلیت : سنگ سوژیلیت به تازگی کشف شده است و جزو سنگ های قیمتی و محبوب به شمار می رود . به همراه داشتن این سنگ به افراد رنج دیده بسیار توصیه می شود چرا که دردها و رنج ها را از زندگی افراد به دور می کند و باعث از بین رفتن استرس ، ترس ، سر خوردگی و همچنین سایر انرژی های منفی می شود . استفاده از این سنگ باعث بهبود سر درد و میگرن می شود .

خواص سایر سنگ ها که شامل گارنت ، فیروزه و عقیق می شود ، در قسمت های قبل به صورت کامل آمده است که با مراجعه به قسمت های قبل می توانید خواص آنها را دریابید .

سنگ متولدین ماه بهمن

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *