آبان

سنگ های ماه تولد آبان

سنگ های ماه تولد آبان

از سنگ های متولدین آبان ماه می توان به توپاز ، یاقوت سرخ ، آکومارین ، سنگ مرجان ، اشک آپاچ و ابسیدین اشاره کرد . سنگ های متولدین ماه آبان انرژی خود را از سیارات اورانوس و مریخ دریافت می کنند . این سنگ ها به انرژی درمانی متولدین ماه آبان کمک بسیار زیادی می کنند . اکنون به شرح خواص برخی از این سنگ ها می پردازیم :

 

خواص سنگ بریل : سنگ بریل که از آن به عنوان زیباترین سنگ ماه تولد آبان یاد می شود جزو محبوب ترین سنگ های قیمتی به شمار می رود . استفاده از این سنگ باعث تقویت ایمان به خداوند و تقویت توانایی های معنوی فرد می شود . به همراه داشتن این سنگ درختان باعث ایجاد آرامشی عمیق در افراد می شود .

خواص سنگ ابسیدین سیاه : این سنگ گرانبها را در مقابل امواج منفی ایستادگی می کند و حمله‌ های روانی ، استرس و ترس را از انسان دفع می کند . این سنگ برای بهبود مشکلات مفصلی و دردهای عضلانی درمان بسیار خوبی می باشد .

خواص سنگ اشک آپاچی : این سنگ نوعی از سنگ ابسیدین می باشد و از آن برای از بین بردن غم و اندوه و همچنین کاهش استرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین فرد استفاده کننده از این سنگ را بخشنده می سازد . این سنگ باعث جذب بهتر ویتامین ها بخصوص ویتامین‌های C و D  می شود .

خواص سنگ توپاز : این جواهر قدرتمند خواص شگفت انگیزی از جمله محافظت در برابر آسیب ها و تقویت توانایی های معنوی و همچنین افزایش هوش و خلاقیت را دارد . این گوهر گران بها نماد ثروت و عشق واقعی می باشد و شفقت ، محبت ،  مهربانی و همدلی را به ارمغان می آورد . استفاده از این سنگ باعث می‌شود که تلاش‌های فرد استفاده کننده از این سنگ بی ثمر نباشد و شخص در کارهای خود به موفقیت برسد . سنگ توپاز علاوه ‌بر متولدین ماه آبان با متولدین فروردین ، مرداد و آذر تطابق کامل دارد .

برای اطلاع از خواص سایر سنگ ها از جمله یاقوت سرخ می توانید به قسمت های قبل مراجعه کنید و همچنین برای اطلاع از خواص سنگ گارنت می توانید به قسمت سنگ های متولدین دی ماه مراجعه کنید .

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *